pondělí 12. ledna 2015

Připravované změny - širší nabídka a vyšší kvalita prožití volného času


  Vážení rodiče, děti, vedoucí, kamarádi...
V letošním roce 2015 bych chtěla začít novou desítku táborů, které budou i nadále 

při Základní škole U Tenisu Přerov, kde jako učitelka 1.stupně působím již 12. rokem 

a samozřejmě ve spolupráci a pod záštitou organizace Středisko volného času Atlas a Bios Přerov - spolupracujeme úspěšně již 5. rokem.


    Našim táborníkům, jejich rodičům i nám, pořadatelům, udělají radost změny, které jsme připravili pro novou generaci táborů. Změny, které přinesou širší nabídku, koncepci i vyšší kvalitu volného času, který spolu prožijeme. Jde zejména o následující:
 1. V letošním roce 2015 přidáme 1 tábor navíc! 
  Budeme mít tábory dva:
  26. července - 5. srpna 2015 - Cesta kolem světa II. 
  5. srpna - 16. srpna 2015 - Hvězdná brána III.
 2. Posuneme věkovou hranici účastníků tábora - 6 - 15 let
 3. Nabídneme hravé víkendové akce v průběhu roku - pro ty, kteří si naše tábory oblíbí, práce s námi i s dětmi je zaujme a nadchne a dosáhnou 14 roku věku, budeme pořádat i několik hravých víkendových akcí v průběhu roku. Na těchto víkendech bychom se bavili, hráli hry podobně jako na táborech (věk 14 - 99). Budou připravované pro mládež a vedoucí táborů, případně i pro zájemce z řad rodičů našich táborníků.
 4. Z účastníka tábora - vedoucím - těm, kteří budou mít opravdu zájem s námi dále pokračovat v práci s dětmi, umožníme, aby se cestou aktivní účasti na víkendových akcích a aktivním přístupem k práci s dětmi postupně propracovali k práci instruktora-vedoucího na táboře - (zhruba od 16-17 roku do doby dle libosti - než ho to omrzí :-) )

     Sledujte průběžně podrobné informace o připravovaných táborech a akcích na těchto internetových stránkách a také na stránkách naší základní školy www.zstenis.net a to v záložce Připravované akce.

  Přeji našim malým táborníkům, jejich rodičům, vedoucím, instruktorům, kuchařům i pomocníkům naší táborové kuchyně hodně zdraví, pohody a štěstí v roce 2015 a těším se na společně strávené chvíle.                               
  S pozdravem Lenka LangrováŽádné komentáře:

Okomentovat